Taśmy pakowe

 Taśma pakowa BERG 48/66y transparentna solvent Taśma pakowa BERG 48/66y transparentna solvent
Producent: BERG
Cena:

3,40 zł

Cena netto: 2,76 zł

zobacz więcej
 Taśma pakowa BERG 48/66y brązowa solvent Taśma pakowa BERG 48/66y brązowa solvent
Producent: BERG
Cena:

3,80 zł

Cena netto: 3,09 zł

zobacz więcej

Taśma pakowa

Do zamykania i dokładnego oznakowania kartonów i paczek służą taśmy pakowe. Taśmy do pakowania sprawdzają się doskonale podczas intensywnej pracy w magazynach. Zapobiegają one przypadkowemu otwarciu się kartonu i wypadnięciu z niego towarów. Zapewniają one solidne zabezpieczenie. Taśmy klejące są odporne na uszkodzenia mechaniczne i niskie temperatury. Wykonane są z różnorodnych materiałów, takich jak akryl, polipropylen czy papier. Taśmy klejące mają różną siłę klejenia i występują w różnych kolorach i wymiarach. W ofercie firmy PACKPORT można znaleźć różne rodzaje taśm klejących pakowych, takie jak: taśmy samoprzylepne, taśmy zbrojone, taśmy papierowe, a także różne dyspensery do nakładania taśm do pakowania.

Taśma solventowa

Taśma klejąca tego typu jest odporna na promieniowanie UV i temperatury do –20 stopni. Wyróżnia się dużą trwałością, dzięki czemu można ją długo przechowywać w magazynie. Ma zwiększoną moc klejenia. Jest to bardzo silna taśma pakowa wykonana z folii polipropylenowej 60 mikronów.

Taśma akrylowa

Taśma pakowa z akrylowym klejem jest najtańsza, najpopularniejsza i najchętniej wybierana. Zawiera ona klej akrylowy na bazie wody, który ma słabszą przyczepność i nadaje się głównie do gładkich i trochę śliskich powierzchni, takich jak papier, folia czy cienka tektura. Ponadto, klej ten jest w pełni ekologiczny zarówno w produkcji, jak i w użyciu. To istotne, jeśli zależy ci na ochronie środowiska.

Tę taśmę możesz bez obaw używać w temperaturze powyżej 0ºC w warunkach suchych, bez dużego zapylenia, czyli tam, gdzie wilgoć nie jest zagrożeniem. Nie powinieneś jednak wystawiać jej na niskie temperatury, ponieważ wtedy klej traci swoją lepkość.

Taśma papierowa

Taśma jest wykonana z papieru kraft o gramaturze 57 g/m2 i dlatego można ją poddać recyklingowi razem z opakowaniem tekturowym.

Taśma naprawcza 

Taśma zbrojona jest wzmocniona włóknem szklanym, dlatego nadaje się idealnie do zaklejania ciężkich i dużych ładunków. Jest zbrojona podłużnie, więc można ją używać do wiązania i grupowania produktów. W ofercie 2 warianty tej taśmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl